Команда «Автотранс» завоювала 3 місце на гонках у Кам’янському

16.09.2020

Пілот команди «Автотранс» Дмтиро Білогубцев посів 3 місце на перегонах United Time Attack Series.

Прочитаєте за 2 хв.

Новина: III етап автоперегонів United Time Attack Series у Кам’янському на картодромі DniproKart.

Заїзд: 68 пілотів з усієї України змагалися у 7-ми категоріях. У цих перегонах ключову роль відіграє час, за який пілот подолає трек протяжністю 1 330 метрів.

«Автотранс»: Гонщик Дмитро Білогубцев виступав у найпотужнішому класі Super sport на Subaru Impreza WRX STI. Автівка працює на А98 Euro від «Автотранс». За результатами 3-х заїздів, пілот показав кращий час кола 59,86 сек. і посів 3 місце.

Пряма мова пілота Дмитра Білогубцева:

«Третє місце в чужому місті, на нерідній трасі – це результат. Для суперників (1 і 2 місця) – це рідна траса. Ми ж їздили тут втретє. З майже 70 екіпажів здобути 3 місце, отримати кубок і стати одним з трьох пілотів, які проїхали трасу менш ніж за хвилину – це гідний виступ.

Завжди підхожу до етапу емоційно. Буває, хвилююся, не сплю перед гонками, аналізую трасу, логи, телеметрію, машину. Та навіть попри це, кожен в будь-який момент може помилитися. У гонках завжди має місце людський фактор.

Уже починаємо готуватися на наступний етап – 11 жовтня. Основна підготовка – налаштувати авто. Під кожну трасу ми заново підлаштовуємо Subaru. Цим займається Сергій Акіменко. Він дистанційно контролює налаштування впродовж кожної гонки. Також на майбутнэ треба замінити гуму для кращої маневреності. Будемо готуватися і змагатися за призові місця».

Раніше: На ІІ етапі гонок United Time Attack Series команда «Автотранс» також посіла 3 місце. Заїзди відбувалися 11-12 липня в Полтаві на картодромі «Лтава».